Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Čo všetko nájdete k diplomovke online?

Diplomovka je školská záverečná práca, pri ktorej vyučujúci vyžadujú čo najviac zdrojov z relevantných publikácii od renomovaných autorov. Medzi takéto publikácie patria napríklad skriptá, vedecké časopisy alebo knihy k danej problematike. Dá sa však celá diplomovka napísať aj vďaka zdrojom z internetu? 

 

Online verzia kníh

Pri vyhľadávaní vedeckých publikácií najviac študentov využíva Google Scholar. Perfektným trikom, ako z neho dostať nejaké knihy zadarmo, je zadať názov problematiky (napríklad časť názvu vašej práce) a jedno čarovné slovíčko, ktorým je PDF. Google Scholar vám tak hneď vyberie relevantné zdroje, z ktorých väčšina bude zadarmo na stiahnutie v podobe pdf. 

Keď kniha nie je zadarmo

Našli ste skvelý alebo odporúčaný zdroj cez Google Scholar a daný web chce od vás 30-40 dolárov z knihu? Nič nové. Niektoré z webov však poskytujú možnosť nahliadnutia do samotnej publikácie predtým, než sa ju rozhodnete zakúpiť. V takomto prípade vám dajú k dispozícii aj 30-40 strán, na ktorých si šikovný študent nájde všetko, čo potrebuje.

Vedecké články pre diplomovku

Vedeli ste, že vaši vyućujúci pravdepodobne publikujú jeden článok za druhým? Určite ich všetky verejne sprístupňujú na stránke vašej katedry pre nahliadnutie a študijné účely. Prečo by ste mali hľadať zahraničných autorov, keď máme odborníkov aj doma? Články sú navyše v slovenčine, čo môže byť pre niekoho veľkým plus, Okrem toho si v profesorových očiach vytvoríte pár plusových bodíkov.

Štatistické údaje

Najlepším a najobľúbenejším zdrojom z internetu sú štatistické údaje. Nech už spracovávate akúkoľvek tému, na štatistickom úrade máte k dispozícii všetky údaje zo sčítania obyvateľstva, ale i ďalšie dáta, ktoré vám pomôžu takmer pri každej téme záverečnej práce.

 

Podklady k diplomovej práci

Nechajte si vytvoriť podklady k vašej záverečnej práci u nás. Profesionálni autori a skvelá cena.

Už od 9€
Objednať