Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Koho by ste sa mali spýtať na pomoc pri písaní bakalárskej práce

Pri písaní bakalárskej, ale i diplomovej práce sa niekedy stretneme so zádrhelom, ktorý nedokážeme prekonať sami, ani s pomocou kníh, ani s pomocou internetu. V takomto prípade musíme vyhľadať pomoc niekoho, kto nám tento zásek pomôže prekonať. Na koho sa však môžeme obrátiť?

 

Vedúci práce

Prvý človek, za ktorým by sme pri problémoch s písaním našej záverečnej práce mali ísť, je, samozrejme, vedúci alebo školiteľ našej práce. Ten má všetky potrebné znalosti o konkrétnej problematike a dokáže nám byť pri písaní veľkou oporou. Na druhej strane, môžete sa stretnúť aj s tým typom školiteľa, ktorý vám nepomôže a skôr vám zadelí ďalšie úlohy. Ani to však nemusí byť úplne na škodu, hlavne ak dosiahnuté vedomosti zúročíte pri štátniciach.

Ak máte na katedre alebo fakulte iného ochotného vyučujúceho, ktorý vám s písaním práce pomôže, obráťte sa na toho. Obzvlášť v prípade, ak vám pomohol už v minulosti.

Bežte na akadémiu

Na akú? No na slovenskú akadémiu vied. Väčšina tamojších doktorandov sú nielen najlepšími odborníkmi, ale aj vám ochotne poradia v danej problematike. Veda a štúdium je ich hlavnou činnosťou a aj práve preto vám ochotne poskytnú ich znalosti a praktické zručnosti.

Back to school

Hľadať pomoc na strednej škole? A prečo nie? Tí učitelia, ktorí nám na strednej liezli na nervy, nám na vysokej škole dokážu pomôcť. Nezabúdajte, že majú za sebou dlhoročnú prax a niektorí z nich možno vyštudovali práve váš odbor.  

Odborníci na internete

Čudovali by ste sa, ale okrem sociálnych sietí sú na internete aj odborné fóra, na ktoré prispievajú rôzni renomovaní vedci. Najmä na zahraničných fórach môžete dostať odpoveď na otázku od vedca, ktorého obdivujú všetci učitelia na vašej fakulte. Týmto si rozhodne urobíte očko aj pri štátniciach.

Ostatní študenti

Nielen starší, ale aj spolužiaci. Určite sa nájdu takí, ktorí dávajú pozor viac ako vy a majú zapísané, kde vám školiteľ kázal zháňať údaje. Nehanbite sa spýtať ,vy im zase pomôžete nabudúce.

 

Podklady k bakalárskej práci

Nechajte si vytvoriť podklady k vašej záverečnej práci u nás. Profesionálni autori a skvelá cena.

Už od 9€
Objednať