Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Parties, ktoré nás neminú ešte tento rok

Študentský život nie je len o vysokej škole. Jeho veľkú časť (hlavne tie nočné smeny) tvorí práve nočný život a parties, ktoré sú v študentských mestách takmer na dennom poriadku. Aké parties nás čakajú a neminú ešte tento rok?

 

Halloweenske parties

Aj keď je Halloween už pár dní za nami, jeho vplyv je stále silný. Halloweenske parties začínajú 2-3 týždne pred a končia 2-3 týždne po samotnom sviatku. Je to dojná krava na tematické diskotéky v maskách, za ktoré si návštevníci často vyslúžia napríklad welcome drink.

Mikuláš nie je len pre deti

Mikulášske parties sú plné darčekov, červených kostýmov a vianočnej nálady. Je dosť pravdepodobné, že ak v tomto období pôjdete na nejakú party, bude to práve mikulášska. Na každej party nájdete aj tematickú výzdobu a mikulášov, ktorí vám ochotne nalejú poldeci obľúbeného alkoholu.

Beánie práve začínajú

Beánie sú záležitosťou, ktorá sa prejavuje najmä počas posledných týždňov zimného semestra. Univerzitné, fakultné, tematické, prvácke, absolventské. Niekedy nie je na škodu navštíviť aj beániu inej školy, než je tá vaša. Spoznáte dostatok zaujímavých a milých ľudí.

Goodbye semester

Semester je pomaly fuč a treba sa s ním aj patrične rozlúčiť. Pred pár týždňami sa parties volali Welcome Semester, teraz sa volajú Goodbye Semester. Nezabudnite sa rozlúčiť so semestrom statočne, no zároveň tak, aby ste boli na druhý deň schopní vstať na prednášku do školy.

Vianočné parties

Pre študentov, ktorí ostávajú aj počas sviatkov na intráku, sa občas organizujú aj vianočné parties. Na tých sa opäť rozdávajú milé darčeky a možno na nej spoznáte aj nejakú tú vianočnú lásku. Každopádne, nezabudnite sviatky využiť aj na to najpodstatnejšie, o čom je celá škola – na štúdium a písanie záverečnej práce.

 

Podklady k záverečnej práci

Nechajte si vytvoriť podklady k vašej záverečnej práci u nás. Profesionálni autori a skvelá cena.

Už od 9€
Objednať