Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prečo som založil VSprace.sk?

                                            

Nie je to tak dávno ako som skončil štúdium na vysokej škole. Študoval som klasický ekonomický mainstream so skriptami zaplnených vymenovávačkami a), b), c), atď., definíciami a nie veľmi osobným prístupom zo strany pedagógov. Okrem toho mi doslova pridelili tému bakalárskej práce, ktorá ma vôbec nebavila a jej vypracovanie pre mňa, žiaľ, neznamenalo žiadnu pridanú hodnotu. Ešteže s písaním diplomovej práce to už bolo lepšie. Na druhej strane ma bavilo vymýšľať a vždy som sa zaoberal myšlienkou, že by som raz chcel podnikať. Kamarátovi, ktorý dnes mimochodom pracuje v jednom z bratislavských skleníkov service centier, som tak pomohol s vypracovaním diplomovej práce ohľadom podnikateľského plánu. A tam to celé vzniklo.

V roku 2011 som založil portál vysokoškolské práce - www.vsprace.sk, ktorý do dnešného dňa takto pomohol stovkám študentom s podobným problémom. Nezáujem o pridelenú tému, či nedostatok času hlavne pri externistoch sú tie najčastejšie motívy, prečo pomoc s bakalárskou prácou alebo pomoc s diplomovou prácou je tak vyhľadávaná.  Dnes teda podnikám ako som chcel smiley, je to môj projekt, zdroj príjmu, ktorý platí hypotéku, platím z toho dane (čo zasa až tak príjemné nie je angel) a vytváram prácu pre vyše 100 autorov, ktorí s nami spolupracujú. 

Tento projekt je tu už viac ako 3 roky a prirodzene si prešiel nejakými vývojovými fázami. V roku 2012 sme napríklad zaviedli absolútnu anonymitu študentov, ktorí potrebujú pomoc s bakalárskou alebo diplomovou prácou. (nečakajte preto, že Vás budeme oslovovať menom). Za tých pár rokov sme našli spôsob, ako poskytovať túto službu s požadujúcou kvalitou, a preto sme niekoľko mesiacov už aj na českom trhu - www.vsprace.cz. Predovšetkým sme však v roku 2014 prešli obrovskými technickými zmenami. Rozhodli sme sa ísť na facebook, ale hlavne sme zaviedli nový systém, kde si študent anonymne vyberá autora podľa jeho referencií a ceny (vyskúšajte náš nový nezáväzný objednávkový formulár). Následne už študent komunikuje priamo s autorom cez anonymný interný systém nášho portálu www.vsprace.sk. Rýchle, jednoduché, anonymné a efektívne. Doposiaľ tento systém už využilo niekoľko desiatok študentov a feedback je, na naše potešenie, zatiaľ pozitívny.

Celkom easy cheeky. Ak by ste však mali akékoľvek otázky ohľadom nášho portálu, spolupráce s nami, či akékoľvek iné pripomienky, som Vám k dispozícii.

Váš RM

Pozrite si aj iné z našich blogov.

Galéria Prečo som založil VSprace.sk?