Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Čo môžete vyťažiť z letnej brigády? Samozrejme, okrem peňazí

Letné brigády sú pre stredoškolákov zdrojom príjmov, z ktorých si následne môžu hradiť bohémsky študentský život na vifónkach a paštekách v luxusných internátnych izbách. Peniaze však nie sú všetko a letná brigáda nám môže dať oveľa viac.  

 

Nový jazyk

S vidinou lepšieho zárobku sa študenti radi vyberú za prácou do sveta. Niekedy stačí rakúska hranica, inokedy zamieria až do Ameriky. Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek krajinu, odmenou vám bude možnosť pracovať v cudzom prostredí a nutnosť učiť sa cudzí jazyk. Dokážete za tie dva mesiace pochytiť nejaké základy alebo sa naučíte kompletne konverzovať? Všetko závisí len od vás.

Podklady pre záverečnú prácu

Vďaka letnej brigáde môžete získať aj podklady pre svoju záverečnú prácu, a to najmä v prípade, keď sa zamestnáte v odbore. Okrem cenných dát, ktoré následne môžete implementovať do práce, získate aj často vyžadovanú terénnu prax. Nové dáta do diplomovky a predmet za tri kredity v podobe praxe v jednom? Výborne, a ešte máte za to aj zaplatené.

Nové priateľstvá

Nemusíte si hľadať nového partnera či priateľstvo na celý život, no nikdy neviete, kto z vašich nových kolegov vám po skončení štúdia ponúkne prácu alebo možnosť ďalšieho rozvoja. Každý človek, s ktorým v živote prídeme do kontaktu, môže byť o pár mesiacov alebo rokov dôležitý.

Spoznajte svet

Programy pre brigádu v Amerike sú nastavené tak, aby ste za peniaze, ktoré 6 týždňov zarábate, mohli následne 2 týždne cestovať a spoznávať krajinu. Domov si donesiete len špinavé spodné prádlo, no neskutočne veľa skúseností a zážitkov.

Objavte svoje budúce zamestnanie

Na praxi alebo brigáde možno zistíte, že práve TOTO je vaše vytúžené zamestnanie. Vďaka získaným skúsenostiam bude následné uchádzanie sa o zamestnanie po skončení štúdia úplnou hračkou.

 

Podklady k záverečnej práci

Nechajte si vytvoriť podklady k vašej záverečnej práci u nás. Profesionálni autori a skvelá cena.

Už od 9€
Objednať