Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU


Postup

Pôvodne sme pracovali na báze záloha a doplatenie. Vznikali nám však mnohé pohľadávky pre nedisciplinovanosť niektorých klientov, a preto sme sa rozhodli pre splátkový systém. U nás neplatíte celú sumu dopredu, ale po častiach. Dostávate od nás časti vypracovaných podkladov, ktoré môžete pripomienkovať už v priebehu objednávky. Ak by sme nemali tento systém, nemohli by sme zaviesť objednávky bez uvedenia mena, čo je obrovská výhoda pre klienta. Navyše sme seriózna spoločnosť platiaca dane a odvody, ktorá je na trhu už viac než desať rokov a máme za sebou stovky spokojných anonymných zákazníkov. Ak by sme svoju prácu nerobili poriadne, na trhu by sme už neboli.

Od októbra 2014 môžete počas vypracovania podkladov komunikovať priamo s autorom pomocou konverzačného okna v objednávke a sledovať si svoju objednávku. Nižšie je uvedený postup pri objednávke. Náš systém je jednoduchý - všetko sa deje v našom internom systéme, na email Vám budeme zasielať notifikačné emaily o každej novej informácii vo Vašej objednávke. Takto Vás postupne budeme navádzať na jednotlivé kroky:

 1. Vyplníte si nezáväzný objednávkový formulár na našej stránke a my Vám to potvrdíme emailom. Na Váš dopyt sa budú hlásiť naši autori a dávať Vám cenové ponuky. 

 2. Podľa inštrukcií z emailu sa prihlásite, vyberiete si autora s ponukou, ktorá sa Vám páči najviac. Obdržíte podklady k úhrade.

 3. Po úhrade 1. časti vo výške 15% celkovej sumy sa pre nás objednávka stáva záväznou v rozsahu zaplatenej časti.
  -> autor začína pracovať;
  -> môžete s ním komunikovať a podklady pripomienkovať;
  -> môžete mu posielať prílohy.

 4. Rovnako je to s každou ďalšou časťou - po každej úhrade autor spracuje príslušnú časť (spolu sú to 4 platby).

 5. Reklamácie prijímame kedykoľvek.

Poznámka: Ak sa rozhodnete v ktoromkoľvek momente, že už si nechcete dať vypracovať napríklad poslednú časť, zaplatiť nemusíte. Objednávka sa pre Vás stáva záväznou vždy okamihom zaplatenia. A teda sami si určujete podmienky a rozsah našej spolupráce kedykoľvek!

 

Napíšte autorovi ako si prajete naplniť predplatené normostrany. 

 

Nemáte ešte autora? Zadajte si nezáväznú objednávku.